Project Manager

Od 15 lat wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w skutecznej organizacji i prowadzeniu projektów. Prowadze również skuteczne rekrutacje i rozwiązuje problemy – te małe i te duże. W wolnych chwilach pisze e-booki i szkolę przedsiębiorców z zakresu organizacji i zarządzania.

Kreatywna Asystentka

Magda jest naszą specjalistką od zadań kreatywnych. Tworzy eleganckie i skuteczne grafiki oraz treści, które pociągają za sobą internety. Preferuje styl nowoczesny i minimalistyczny, co nie znaczy, że nie lubi poszaleć z kolorami i formą. Skutecznie i kompleksowo prowadzi konta na profilach społecznościowych. Jeżeli chcesz, aby Twoje miejsca w sieci były prowadzone profesjonalnie, ze smakiem i z dbałością o odbiorców – Magda będzie dla Ciebie idealna.

Tłumaczka i korektorka

Doświadczona tłumaczka języka angielskiego, której umiejętności językowe potwierdza certyfikat C2 Proficiency. Imponujące doświadczenie zdobyła podczas wielu lat pracy jako tłumacz i nauczyciel w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Basia zajmuje się również korektą tekstów w języku polskim. Jej uwadze nie umknie, żaden przecinek a teksty nabiorą elegancji.

Wirtualna Asystentka

Skuteczna Wirtualna Asystentka, specjalistka od researchu w języku polskim i angielskim oraz skutecznych rekrutacji. Nicole wspiera również klientów w prowadzeniu angażujących treści na strony internetowe oraz portale społecznościowe.
Dla Nicole nie ma rzeczy nie do zrobienia. Zadanie – nawet te najtrudniejsze, traktuje jak wyzwanie i okazje do rozwoju.