Współpraca przebiega bardzo sprawnie, Monika szybko reaguje na delegowane zadania, jest bardzo elastyczna. Ma własną inicjatywę i pomysły. Wybór Moniki na naszą WA bardzo usprawnił nasza prace, gdyż Monika zajęła się czasochłonnymi ale koniecznymi zadaniami na które nam już brakowało czasu. Serdecznie polecam.

EKOWATPrzemysław - właściciel

Firma Bestoffice jest naszym opiekunem strony internetowej, prowadzi nasz firmowy profil na Facebook, pomaga nam i wspiera w sprawach IT. Bardzo szybko reagują na uwagi, podpowiedzi, zaproponowane przez Panią Monikę rozwiązanie praktycznie nie wymagało poprawek. Idealnie spełniało nasze oczekiwania.
Polecam serdecznie!

ŻYRAFA NA BIEGUNACH Sp. z o.o.Jarosław - właściciel

Firma Best Office wykazuje się dużą dozą kreatywności, nieszablonowymi pomysłami, odpowiedzialnością za podjęte działania oraz profesjonalizmem w obsłudze. Zlecane im usługi realizują terminowo, na każdym etapie można liczyć na wsparcie merytoryczne i organizacyjne.

Biorąc pod uwagę solidność, bardzo wysoką jakość usług, duże zaangażowanie oraz kompetencje całego zespołu z czystym sumieniem mogę polecić korzystanie z usług firmy Best Office.

Fun to be BeeArkadiusz - właściciel

Monika stała się moją prawą ręką, niedługo będzie też lewą. Trochę się boje jak my się wszyscy nią podzielimy. Polecam do współpracy!

Pragmatic.StudioKrzysztof - właściciel

Jestem zadowolona ze współpracy z Moniką. Bardzo cenię sobie jej odpowiedzialność, zorganizowanie i elastyczność. Oprócz wsparcia mogę liczyć na jej radę i własną inicjatywę. Serdecznie polecam.

Cherry HouseTatiana - właścicielka